GROEPSOEFENING
zaterdag 22 september 2007
zondag 9 september 2007
Regiotraining 16/9
Op zondag 16 september vindt de eerste regiotraining van het seizoen plaats.
We spreken om 9u30 af aan de Ivo Van Damme.
Het deelnamegeld bedraagt €2/gymnast.
Adres :
Turnzaal Gemeentelijke Basisschool
Sint Jansstraat 82
3118 Werchter
Uren: 10u00-13u00
Deelnemers + trainer :
Riet & Emke
A senioren
Eric Van Dooren
Jessica, Leen & Alida
A senioren
Eric Van Dooren
Sarah, Sara & Magali
B niveau
Ellen Langendries
We spreken om 9u30 af aan de Ivo Van Damme.
Het deelnamegeld bedraagt €2/gymnast.
Adres :
Turnzaal Gemeentelijke Basisschool
Sint Jansstraat 82
3118 Werchter
Uren: 10u00-13u00
Deelnemers + trainer :
Riet & Emke
A senioren
Eric Van Dooren
Jessica, Leen & Alida
A senioren
Eric Van Dooren
Sarah, Sara & Magali
B niveau
Ellen Langendries
donderdag 6 september 2007
Kampioenenhuldiging 7 september
Op 7 september gaat de jaarlijkse kampioenenhuldiging door van de gemeente Herent.
Deze vindt plaats in de Ivo Van Damme te Veltem om 19u30
Alle Herentse kampioenen zullen hier gehuldigd worden, net als onze gymnasten die een eerste plaats haalden op Brabants, Vlaams en /of Belgisch Kampioenschap!
Julie en Sam geven tijdens de huldiging een optreden, ze bereiden hun op dit moment voor op het EK dat op 21-28 oktober plaats vindt in Nederland!
Hier het filmpje:
Marie Frateur & Emma Bartholomeeussen :
BRABANTS KAMPIOEN D NIVEAU -17 JAAR (7.467)
Sara Van Gelder & Febe Van Mechelen :
BRABANTS KAMPIOEN D NIVEAU +17 JAAR (8.367)
Annemie Pierlé & Emke Op 't Eynde :
BRABANTS KAMPIOEN B NIVEAU (42.950)
Nans Barez & Charlotte De Coninck :
BRABANTS KAMPIOEN A NIVEAU JUNIOREN (49.816)
Riet Houtput & Jana Van Roey :
BRABANTS KAMPIOEN A NIVEAU SENIOREN (41.232)
Arnout Vervoort & Arne Van Gelder :
BRABANTS KAMPIOEN C NIVEAU (20.400)
VLAAMS KAMPIOEN C NIVEAU (17.700)
Sam Pauwels & Julie Van Gelder:
BRABANTS KAMPIOEN A NIVEAU JUNIOREN (57.633)
VLAAMS KAMPIOEN A NIVEAU JUNIOREN (87.00)
BELGISCHE KAMPIOEN A NIVEAU JUNIOREN (87.300)
Proficiat aan iedereen!!!!
Deze vindt plaats in de Ivo Van Damme te Veltem om 19u30
Alle Herentse kampioenen zullen hier gehuldigd worden, net als onze gymnasten die een eerste plaats haalden op Brabants, Vlaams en /of Belgisch Kampioenschap!
Julie en Sam geven tijdens de huldiging een optreden, ze bereiden hun op dit moment voor op het EK dat op 21-28 oktober plaats vindt in Nederland!
Hier het filmpje:
Marie Frateur & Emma Bartholomeeussen :
BRABANTS KAMPIOEN D NIVEAU -17 JAAR (7.467)
Sara Van Gelder & Febe Van Mechelen :
BRABANTS KAMPIOEN D NIVEAU +17 JAAR (8.367)
Annemie Pierlé & Emke Op 't Eynde :
BRABANTS KAMPIOEN B NIVEAU (42.950)
Nans Barez & Charlotte De Coninck :
BRABANTS KAMPIOEN A NIVEAU JUNIOREN (49.816)
Riet Houtput & Jana Van Roey :
BRABANTS KAMPIOEN A NIVEAU SENIOREN (41.232)
Arnout Vervoort & Arne Van Gelder :
BRABANTS KAMPIOEN C NIVEAU (20.400)
VLAAMS KAMPIOEN C NIVEAU (17.700)
Sam Pauwels & Julie Van Gelder:
BRABANTS KAMPIOEN A NIVEAU JUNIOREN (57.633)
VLAAMS KAMPIOEN A NIVEAU JUNIOREN (87.00)
BELGISCHE KAMPIOEN A NIVEAU JUNIOREN (87.300)
Proficiat aan iedereen!!!!
zondag 2 september 2007
KAMP 2007!!!
Na een zeer leuk maar vermoeiend kamp zijn er natuurlijk ook leuke beelden en foto's!
Bv. van de trainingen, het ballet, de bonteavond, de uurtjes tussendoor, enz.
Kom binnen een paar dagen nog maar eens kijken!!
BONTEAVOND !!!!!!
GROEPSDANS ONDERPARTNERS + TRAINERS
GROEPSDANS BOVENPARTNERS
KORTE DANSJES
<
Eerste dubbel salto uit de gordel : Sarah, Sara & Magali
Eerste salto voorwaarts alleen : Marie & Emma
Bv. van de trainingen, het ballet, de bonteavond, de uurtjes tussendoor, enz.
Kom binnen een paar dagen nog maar eens kijken!!
BONTEAVOND !!!!!!
GROEPSDANS ONDERPARTNERS + TRAINERS
GROEPSDANS BOVENPARTNERS
KORTE DANSJES
<
Eerste dubbel salto uit de gordel : Sarah, Sara & Magali
Eerste salto voorwaarts alleen : Marie & Emma
zaterdag 1 september 2007
Data van de wedstrijden 2008
26 & 27 /01/2008 : C & D te Eeklo
2 & 3/02/2008 : Ajun, Asen, A bel & B te Gent
16 & 17/02/2008 : Ajun, Asen, A bel & B te ... (Brabants)
23 & 24/02/2008: Turnshow voor iedereen
1 & 2/03/2008 : Ajun, Asen, A bel & B te Niel
8 & 9/03/2008 : C & D te Hasselt
22 & 23/03/2008 : Vlaams kampioenschap Ajun, Asen, A bel & B te Puurs (NA SELECTIE)
27 - 30/03/2008 : FIAC Ajun, Asen, A bel te Puurs
19 & 20/04/2008 : BK Ajun, Asen, A bel & B te Puurs (NA SELECTIE)
10/05/2008 : Vlaams kampioenschap C & D te Gent (NA SELECTIE)
2 & 3/02/2008 : Ajun, Asen, A bel & B te Gent
16 & 17/02/2008 : Ajun, Asen, A bel & B te ... (Brabants)
23 & 24/02/2008: Turnshow voor iedereen
1 & 2/03/2008 : Ajun, Asen, A bel & B te Niel
8 & 9/03/2008 : C & D te Hasselt
22 & 23/03/2008 : Vlaams kampioenschap Ajun, Asen, A bel & B te Puurs (NA SELECTIE)
27 - 30/03/2008 : FIAC Ajun, Asen, A bel te Puurs
19 & 20/04/2008 : BK Ajun, Asen, A bel & B te Puurs (NA SELECTIE)
10/05/2008 : Vlaams kampioenschap C & D te Gent (NA SELECTIE)
Abonneren op:
Posts (Atom)